szállítmányozási asszisztens | szolnok

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
szolnok, jász-nagykun-szolnok
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
28492 / 29558
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szolnoki székhelyű színezőanyagok előállításával foglalkozó nemzetközi partnerünkhöz keresünk SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ASSZISZTENS munkatársat. Hogyha szívesen sajátítasz el új tudást és fontos számodra, hogy felelősségteljes feladatot végezz, akkor csatlakozz hozzánk a színes hétköznapjainkba!

Fuvardíj beszerzése a szállítmányozóktól

A fuvardíj megállapodás után a szállítmány megszervezése, megbízások előkészítése

A fuvarokmányok és a számlák pontos elkészítése a megadott raktári kiadási bizonylat szerint

A kiszállításra kerülő áruk vámkezeltetése, esetenként személyesen

Feladott szállítmányokról vevők, kereskedők, szállítmányozási vállalatok értesítése

Megrendelések folyamatos figyelemmel kísérése és azok feldolgozása

Számlák, bizonylatok, fuvarokmányok postázása

Jogszabályi változások figyelemmel kísérése és betartása

Elvárások / Requirements

Középiskolai végzettség

Egy idegen nyelv ismerete (angol vagy német)

Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Ross Renaissance, Microsoft Office, Lotus Notes)

B kategóriás jogosítvány

Pontosság, precízség

Önállóság

Jó szervezőkészség

Előny jelent:

Középfokú vámkezelő, vámügyintéző tanfolyam

1-2 éves gyakorlat export - import vámkezelésben vagy ügyviteli téren szerzett gyakorlat

Amit kínálunk / Offer

Kiterjedt juttatási csomag

Folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása

Modern munkakörnyezet

Biztos nagyvállalati háttér

Emberközpontú, támogató vezetés

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy egyenesen emailben, ahol a felmerülő kérdéseket is megbeszélhetjük.

petra.szombat-toth@randstad.hu

Szombat-Tóth Petra