procurement manager (strategic sourcer, middle level position) | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
30409 / 31903
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnercégünk a teljes körű autólízing és flottamenedzsment szakértője.
A vállalat olyan egyedi megoldásokat kínál, amelyek optimalizálják a munkavállalói mobilitást és kiszervezik a működési kockázatokat.
Jelenleg elszánt új kollégát keresünk Procurement manager (Strategic sourcer) pozícióba.

  • Megfelelni a vállalkozások/szervezetek külső ráfordítással kapcsolatos követelményeinek a Csoport számára legjobb költség-teljesítés-minőség arány alapján, figyelembe véve a működési kockázatok ellenőrzésére vonatkozó szabályokat
  • A harmadik felek költésének optimalizálása az egységárak és mennyiségek befolyásolásával, valamint a megvásárolt termékekre és szolgáltatásokra vonatkozó szabványok meghatározásával,
  • Biztonságos beszállítói kapcsolatok kialakítása
  • A beszerzési folyamatokra vonatkozó normák és minimális ellenőrzési szintek meghatározása
  • Végrehajtja a Csoport beszerzési stratégiáját a saját szegmenseire vonatkozóan,
  • Határozzon meg egy stratégiát és cselekvési tervet a helyi költési kategóriákra vagy szegmenseire vonatkozóan,
  • Vezesse a beszállítók kiválasztásának folyamatát a helyi költési kategóriákra vagy szegmenseire
  • Felméri a piaci igényeket
  • Felkutatja a beszállítókat és elindítja a tárgyalásokat
  • Kiválasztja a beszálllítókat  a pályázat kiírása előtt meghatározott kritériumok alapján
  • Egyeztessen árakat, kedvezményeket, bónuszokat, fizetési feltételeket, tartalmat
  • Szerződések és SLA előkészítése jogi és megfelelőségi érvényesítés mellett
  • Gondoskodjon arról, hogy a megbeszélt globális vagy helyi szerződések megvalósításával megtakarítások realizálódjanak, és hogy a belső ügyfelek elégedettek maradjanak a költségek, a minőség, az átfutási idők és a beszállítói szolgáltatási színvonal tekintetében.
  • Figyelemmel kíséri a beszállítók kockázatát beszállítói portfóliójában,
  • Hozzájárulás az akcióterv részét képező vagy a szegmens optimalizálásához szükséges belső folyamatmódosításokhoz vagy fejlesztésekhez

Elvárások / Requirements

  • Rendelkezik posztgraduális vagy azzal egyenértékű felsőfokú végzettség és/vagy beszerzési területen szerzett operatív gyakorlattal vagy beszerzési felsőfokú képzéssel vagy a kategóriában szerzett értékesítési/technikai tapasztalattal
  • A beszállítói piac ismerete
  • Képesség a belső ügyfelek igényeinek megkérdőjelezésére, a kritikai elemzés érzéke
  • Erős Tárgyalási készségek
    Beszerzési stratégia meghatározására való képesség (beszerzési módszerek és eszközök)
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Pénzügyi elemzési alapismeretek
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Jogi ismeretek

Amit kínálunk / Offer

Modern nemzetközi munkakörnyezet

Cafeteria

Bónusz rendszer

Stabil multinacionális háttér

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a Jelentkezem gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Csigó-Tolnai Eszter