portfólió menedzser | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
28008 / 28839
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Megbízónk a magyar energiapiacra új márkaként érkező AUDAX Renewables Kft., a hazai villamosenergia-kiskereskedelemben tekintélyes részesedéssel kezdi meg működését. Energia beszerzéssel foglalkozó csapatukba keresünk egy lelkes, a szektor iránt érdeklődő kollégát. Amennyiben szeretnél többet megtudni a lehetőségről olvass tovább és vedd fel velünk a kapcsolatot!

Jelentkezz, ha szívesen végeznéd a következő feladatokat:

  • áram fogyasztási előrejelzések készítése és árazása
  • villamosenergia vásárlások definiálása histórikus fogyasztási adatok alapján
  • energia beszerzési költségek minimalizálása, árrés maximalizálás
  • beszerzési ár, értékesítési és termelési volumenek előrejelzése
  • kereskedési megbízások előkészítése és kapcsolattartás a traderekkel
  • forward/spot/intraday optimalizáció
  • beszerzési szerződések karbantartása
  • adatbázis-kezelés, -fejlesztés, illetve reporting és report fejlesztés
  • folyamatos kapcsolattartás külső és belső partnerekkel

Elvárások / Requirements

Jelentkezz, ha rendelkezel a következőkkel:

  • műszaki vagy gazdasági területen szerezted a diplomádat
  • társalgási szinten beszélsz angolul
  • 3 év releváns tapasztalattal rendelkezel, amelyet energia beszerzés vagy más egyéb műszaki, gazdasági, elemzői területen szereztél
  • kiváló numerikus képességekkel és elemző gondolkodással rendelkezel
  • SQL, VBA, MatLAb ismereteid vannak, de legalábbis szeretnéd megszerezni ezeket

Amit kínálunk / Offer

Mit ajánlunk?

  • versenyképes fizetést és juttatási csomagot
  • kiemelkedő éves bónusz lehetőséget
  • stabil, ambiciózus nagyvállalati háttéret
  • barátságos, támogató csapatot
  • komplex, kihívást jelentő feladatokat
  • rendszeres visszajelzést a munkádról

Kapcsolattartó / Information

Blahó Martina

martina.blaho@randstad.hu