logisztikai ügyintéző | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
25294 / 25489
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videóinterjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait:

Feladatok:

Szállításszervezés

Ügyfélszolgálati tevékenység

Ellenőrzési feladatok

Adminisztráció

Kapcsolattartás ügyfelekkel, szállítókkal és társosztályokkal

Elvárások / Requirements

Elvárások:

2 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat; order management, tengeri szállítmányozás, vagy SSC szektor

Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Felsőfokú szakirányú végzettség preferált, de nem elvárás

Magabiztos számítógép kezelés

Jó kommunikációs készség

Stressztűrő képesség

Ügyfélközpontú hozzáállás

Precizitás

Csapatszellem

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség

Fiatalos munkakörnyezet

Versenyképes alapbér

Negyedéves bónuszrendszer

Cafeteria

Céges busz

Egyéb béren kívüli juttatások (vállalati csoportos egészség-és balesetbiztosítás, masszázs, gyümölcsnap, születésnapi szabadság, rendezvények, csapatépítések)

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezéshez várom önéletrajzát a lilla.janosi@randstad.hu e-mail címre, vagy oldalunkon a jelentkezési felületen!