logisztikai tervező | kecskemét

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
kecskemét, bács-kiskun
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
27989 / 28965
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Érdekel a logisztika világa? Szivesen dolgoznál egy piacvezető autóipari vállalatnál?

Partnerünk Beszállítóirányítás és Supply Chain Management területre keresi leendő munkatársát!

- Ellátási lánc kialakítása és átültetése a gyakorlatba a beszállítótól egészen a gyártósorig

- A termelés folyamatos anyagellátásának biztosítása, igényeket és kapacitás figyelembe véve

- Zavartalan gyártás biztosítása a szűk keresztmetszetek megfelelő kezelésével

- Beszállítói értékelések lefolytatása, szükség esetén intézkedések bevezetése

- Logisztikai folyamatok ellenőrzése és optimalizálása az ellátási lánc kiváló működése érdekében

Elvárások / Requirements

Logisztikai, gazdasági, mérnöki vagy hasonló területen folytatott tanulmányok

Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban

Logisztikai területen szerzett tapasztalat előny

Angol nyelvtudás előny

Ideális esetben SAP ismeret

Folyamatorientáltság, csapatszellem, kezdeményezőkészség

Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

Modern, multinacionális környezet

Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatások széles palettája

Változatos feladatok és szakmai kihívás

Fiatalos, lendületes csapat

Rugalmas munkaidő

Kapcsolattartó / Information

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, jelentkezz az alábbi címek egyikén: reka.genov@randstad.hu / reka.nemeth@randstad.hu, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.