logistics specialist | nagykáta

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
nagykáta, pest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
30911 / 32496
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Csúcsminőségű autóelektronikai berendezéseket gyártó partnerünk több mint 24 éves, stabil múlttal rendelkezik. Kiemelkedő technológiája és rugalmas termelési rendszerei révén erős reputációra tett szert a globális piacon.

Bővülő logisztikai csapatukba, nagykátai lokációval keresünk logisztikus munkatársat.

  • Beszállítói kapcsolattartás, folyamatos kommunikáció a külső és belső partnerekkel
  • Order management: megrendelések nyomon követése, ellenőrzése, tervezése
  • Speciális szállítási tervek készítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Beérkező számlák kezelése, egyéb adminisztratív folyamatok ellátása
  • Beszerzéshez kapcsolódó feladatok
  • Különböző kimutatások, statisztikák készítése, döntéselőkészítés a menedzsment számára
  • A kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése a vállalatirányítási rendszerben

Elvárások / Requirements

  • Gyártási logisztikai területen szerzett releváns tapasztalat
  • Logisztikai területen szerzett végzettség előnyt jelent
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Erős MS Office ismeretek, ERP ismeretek előnyt jelent
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség, proaktív szemlélet
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, precizitás

Amit kínálunk / Offer

  • Stabil nemzetközi vállalati háttér
  • Előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, ambiciózus csapat
  • Kihívást jelentő feladatok

Kapcsolattartó / Information

Királyné Babcsán Nikolett

nikolett-kiralyne.babcsan@randstad.hu