légi szállítmányozási ügyintéző | vecsés

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
vecsés, pest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
27974 / 28945
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Eddig is logisztikai területen dolgoztál, viszont szeretnéd szélesíteni a látóköröd? Ha a motivációd mellett meg van a szükséges angol nyelvtudásod is, akkor várjuk jelentkezésed LÉGI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ pozícióba!

légi export, import és cross trade fuvarszervezés

árajánlatok bekérése, kidolgozása, kiadása

együttműködés a társosztályokkal

teljes körű adminisztráció a szállítmányozási feladatok elvégzése során

megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás

számlázás, reklamációk kezelése

Elvárások / Requirements

logisztikában szerzett szakmai tapasztalat

tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás

legalább középfokú végzettség

Microsoft Word és Excel magabiztos használata

3 műszakos munkavégzés vállalása

Előny:

rendelkezel felsőfokú logisztikai szakirányú végzettséggel

aktívan használod B kategóriás jogosítványod

egyéb nyelvismerettel is rendelkezel

Ha épp most fejezted be a logisztikai tanulmányaidat, viszont gyorsan tanulsz és rendlekezel a szükséges angol nyelvtudással, akkor is várjuk jelentkezésed!

Amit kínálunk / Offer

kiemelkedő juttatatási csomag (alapbér + bónusz + cafeteria)

utazási támogatás a törvényben meghatározottak szerint

szakmai kihívások, folyamatos képzések

változatos munkakör, nagyfokú önállóság

hosszútávú munkalehetőség

fiatalos, összetartó csapat

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük:
Blahó Martina: martina.blaho@randstad.hu