fuvarszervező | rétság

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
rétság, nógrád
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
28675 / 29785
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A négy kontinensen is gyárakat üzemeltető vállalat zöldmezős beruházásban felépülő új üzemében flexibilis csomagolóanyag gyártással foglalkozik, Európában elsőként és egyedüliként .

A fuvarszervezés területén dolgoztál eddig, és rendelkezel több éves tapsztalattal is? Amennyiben a kérdések alapján magadra ismersz, olvass tovább.

A cég export és import kereskedelmi tevékenységéhez, a beszerzési és értékesítési folyamatokhoz kapcsolódó napi logisztikai, fuvarszervezési és adminisztrációs feladatok megtervezése, nyomon követése és kivitelezése

Elvárások / Requirements

legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

gyors problémamegoldó készség

párhuzamos feladatok időzített kezelése

stressztűrő képesség

aktív, legalább középfokú angol nyelvtudása elengedhetetlen

Amit kínálunk / Offer

versenyképes fizetés

szakmai fejlődési lehetőség

modern technológiák és munkakörnyezet

stabil, nemzetközi háttér

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy egyenesen emailben, ahol a felmerülő kérdéseket is megbeszélhetjük.

petra.szombat-toth@randstad.hu

Szombat-Tóth Petra