búza beszerző | tiszapalkonya

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
tiszapalkonya, borsod-abaúj-zemplén
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
27448 / 28307
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk sütőipari cégek, cukrászatok és sütödék számára széles választékban kínál kiváló

minőségű búza-, durum-, tönkölybúza- és rozslisztet.

A multinacionális cégcsoport magyar leányvállalata keres munkatársat Búza beszerző pozícióba.

Alapanyag (gabona) megfelelő időpontban és mennyiségben történő beszerzése

Statisztikák, riportok készítése az alapanyag beszerzési vezető részére

Piaci folyamatok nyomon követése

Társosztályokkal (pl.: minőségbiztosítás, pénzügy, logisztika, értékesítés) történő együttműködés

Kapcsolattartás és együttműködés szállítmányozó és minőségellenőrző partnerekkel

Személyes kapcsolattartás a termelőkkel

Mintázási feladatok

Munkavégzés helye: Tiszapalkonyai irodával, rendszeres utazással a kelet magyarországi régióban

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség (élelmiszeripari, agrárkereskedelmi végzettség előny)

3-5 év agrár vagy agrárkereskedelmi tapasztalat

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Gyakorlott felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk / Offer

Stabil hátterű munkahely, tiszta és kulturált munkakörnyezet

Versenyképes juttatási csomag céges autóval

Magánélet - munka egyensúlyának megléte

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu