beszerzési specialista | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
28035 / 29020
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Megbízónk az építőipari szektor egyik kiemelkedő szereplője, több, mint 30 éves múlttal rendelkezik ezen a területen. A cég legfőbb jellemzői a magas színvonal és a kiváló minőség.

árajánlatok készítésében való részvétel

kiviteli tervek alapján mennyiségi számolás, műszaki tartalomellenőrzés

árajánlatkérések összeállítása, kiküldése

árajánlatok kiértékelése, összehasonlítása

versenyeztetés, tárgyalás

beszerzési folyamat koordinálása nagy volumenű projekteknél

kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a beszállítókkal

műszaki egyeztetés a projektvezetővel és a külső partnerekkel

a tervezettel műszakilag egyenértékű, alternatív megoldások kidolgozása

Elvárások / Requirements

legalább technikusi képzettség és erős műszaki szemlélet

az alábbi szakterületek valamelyikén szerzett ismeretek: műanyag-, fa-, alumínium és acél nyílászárók, árnyékoló rendszerek, hő- és füstelvezető kupolák, ipari szekcionált gyorskapuk, rakodástechnikai rendszerek, tűzgátló nyílászárók, tűzvédelem

erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCad)

megbízható, projektszemléletű, önálló munkavégzés

jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

stabil munkahely, nívós szervezeti kultúrájú csapat

vidám munkahelyi légkör

önálló, változatos feladatok

stabil munkaidő

versenyképes fizetés

kiemelt juttatási csomag

home office lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Bianka Kovács

bianka.kovacs@randstad.hu