beszerzési munkatárs | ruha - kereskedelmi terület | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
28877 / 30001
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Jelentkezz Magyarország egyik innovatív és piacvezető baba-áruházláncához egy innovatív és összetartó csapatba BESZERZŐ MUNKATÁRS | RUHA-KERESKEDELMI TERÜLET pozícióba.

külföldi és belföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
szerződések, megállapodások eredményes előkészítése és tárgyalása
termékek logisztikájának menedzsmentje, egyeztetés a társosztályokkal (raktár, fuvarszervezés)
pénzügyi elszámolások, számlakönyvelés, számlalikvidálás elvégzése
selejtkezelés
áruházakkal, logisztikával való kommunikáció
kapcsolódó marketing feladatok végrehajtása, beállítása
adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

felsőfokú végzettség
hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
az angol nyelv magabiztos használata (szóban és írásban egyaránt)
MS Excel ismerete, magabiztos használata
kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
jó szervezőkészség
precizitás

Amit kínálunk / Offer

szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok

stabil, megbízható, korrekt vállalati háttér
motiváló munkakörnyezet
támogató, barátságos légkör

Kapcsolattartó / Information

Bettina Iglai

bettina.iglai@randstad.hu