jogász | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Legal
job type
permanent
reference number
26658 / 27267
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ingatlanfejlesztő megbízónk számára keresek tapasztalt jogászt a cégcsoport jogi támogatását ellátó csapatba.

  • generalista minőségben a cégcsoport jogi funkciójának üzemeltetése
  • társasági jogi, cégjogi, ingatlanjogi ügyek vitele
  • fejlesztési projektek támogatása
  • banki hitelfinanszírozásban történő közreműködés
  • munkajogi kérdések megválaszolása
  • a cégcsoport üzleti céljainak megvalósításában történő aktív részvétel
  • további jogi beszállítókkal való együttműködés

Elvárások / Requirements

  • jogi szakvizsga
  • ügyvédi kamarai tagság
  • minimum 5-6 év ügyvédi irodai és vállalati oldalon szerzett tapasztalat
  • társasági jogi jártasság
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • a jogi és üzleti szempontok egyidejű mérlegelésének képessége
  • ingatlanjogi és/vagy finanszírozási tapasztalat előny

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes megbízási díj
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Komplex feladatok és önálló ügyvitel
  • Támogató, partneri légkör
  • Éves és projektalapú bónusz
  • Laptop, mobiltelefon és belvárosi parkolóhely

Kapcsolattartó / Information

Mancsiczky Rebeka

rebeka.mancsiczky@randstad.hu