szoftverfejlesztő (tools engineer) | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
28494 / 29559
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ügyfelünk Európa legnagyobb videotermékeket fejlesztő és gyártó cége. (USA, Dubai, Kanada , Szingapúr, India, Latin-Amerika, Málta ,stb..) Termékeik és berendezéseik a legnagyobb világsztárok koncertjein és szinte minden modern német autógyár 3D szimulációs termében is megtalálhatóak. Népszerűek olajfúró tornyok vezérlőiben és közismert épületek irányító központjaiban, repülőgépeken, hatalmas jachtokon, de még tengeralattjárón is. Rendezvények, ahol a termékeik megjelentek: Európai Bajnokságok, Olimpiai Bajnokságok, Eurovíziós Dalfesztivál, Disneyland. A Google, Facebook, Microsoft , Apple, EA Sport,s Cisco és LinkedIN is használják a termékeiket.

Feladatok:

  • A fejlesztési és automatizált tesztelési folyamatok támogatása (egy nemzetközileg is sikeres cég high-tech videotechnikai berendezéseinek fejlesztésénél, mely eszközök például a legnagyobb social media cégek tárgyalóiba, az USA-beli Disneyland-be, Norvégiába egy olajfúró torony vezérlőjébe vagy Dubaiba a Burj Khalifa épületébe kerülnek),
  • Termékfejlesztési tevékenységet támogató belső szoftverek fejlesztése,
  • Új technológiai megoldások kutatása és megoldása,
  • Eszközök funkcionalitásnak felmérése és a cég termékfejlesztést támogató infrastrukturájának támogatása,
  • Fejlesztési szoftverek működésének átlátása és az eszközök bevezetése, működtetésée és oktatása,
  • Kollégák támogatása az általad fejlesztett szoftverek használatában.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmány),
  • Haladó szintű Python ismeret,
  • Minimum 2-3 év tapasztalat szoftverfejlesztésben,
  • Fejlesztőeszközökkel szerzett tapasztalat (pl Jenkins, Git, SVN, Issue tracking rendszerek),
  • Angol nyelvtudás (angol szakirodalom olvasásához leginkább).

Előnyök:

  • Szoftverfejlesztési paradigmák/design patternek ismerete,
  • Python alapú web framework-ök (Django, Flask) ismerete,
  • Relációs és nem relációs adatbázisok ismerete (pl: MySql, Postgre SQL, InfluxDB, Redis),
  • Más nyelven/scriptnyelven szerzett tapasztalat (pl: Javascript, Java, PHP, C#).

Amit kínálunk / Offer

Amit a cég kínál Neked:

  • Mindig a legújabb technológiákkal, szabványokkal fogsz dolgozni AV területen.
  • Folyamatosan fejlődési lehetőség szakmai karrieredben.
  • Világpiacú sikerek. Komplex mérnöki feladatok, új kihívások.
  • Biztonságos munkahely (kézfertőtlenítő, maszk, korlátozott irodai létszám);
  • Szabadon ötletelhetsz, kreatív feladatokat kapsz.
  • Home office lehetőséget.
  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahelyet.
  • Magas színvonalú csapatépítő tréningeket és egyéb közösségépítő programokat.

Kapcsolattartó / Information

Bővebb információ:

Wenner Lili

E-mail: lili.wenner@randstad.hu

Telefon:+3630/153-8092