software test engineer | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
27696 / 28627
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ügyfelünk innovatív környezeti monitoring megoldások svájci gyártója a gyógyszeripar, a biotechnológia és az egészségügy területén. Cégük nemcsak a legmodernebb adatgyűjtőket kínálja, hanem komplex megfigyelő rendszereket, valamint intelligens adatbázis-megoldásokra épülő dokumentációs rendszereket is átfogó GxP-támogatással.

2020-ban pedig megnyitották budapesti irodájukat, azzal az egyelőre legfontosabb céllal, hogy a fejlesztési feladatok egészét házon belül tudják ellátni. Ennek kapcsán bővülő csapatukba tapasztalt szoftver tesztelőket keresünk.

Tesztstratégia és tesztkörnyezet kiépítése

Együttműködés a fejlesztő csapattal

Tesztspecifikációk készítése

Automatizált tesztek implementálása

Manuális tesztek végrehajtása

Teszteredmények dokumentálása

Elvárások / Requirements

Automatizált és manuális teszteléssel szerzett tapasztalat

Alap-középfokú angol nyelvtudás

Legalább néhány év C# programozási tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes fizetés

Nemzetközi projektek

Változatos feladatok

Nagyfokú önállóság

Kreatív alkotás, ötletelés

Kapcsolattartó / Information

Molnár Veronika

veronika.molnar@randstad.hu

Csurgai Anna

anna.csurgai@randstad.hu