senior .net fejlesztő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
27303 / 28147
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ügyfelünk svájcban alapított, de már a világ több országában jelen lévő közel 40 éves múltra visszatekintő vállalat újonnan alapított magyarországi, szofterfejlesztéssel foglalkozó leányvállalata.

A cég az innovatív környezeti monitoring megoldások svájci gyártója a gyógyszeripar, a biotechnológia és az egészségügy területén. A legmodernebb adatgyűjtőket kínálja és komplex megfigyelő rendszereket. Intelligens adatbázis-megoldásokra épülő dokumentációs rendszereket támogat.

  • Szoftver termékek- és rendszermegoldások fejlesztése
  • Részvétel a követelmények és specifikációk kidolgozásában
  • Napi kommunikáció a projektvezetővel

Elvárások / Requirements

  • Legalább 6-8 év fejlesztői tapasztalat
  • Fullstack fejlesztési tapasztalat előny
  • Net, C#, .NET Core, Entity Framework, Angular ismeretek
  • Diploma megléte
  • Folyékony angol ÉS/VAGY német nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Amit nyújtani tudnak:

  • Változatos feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Kreatív alkotás, ötletelés
  • Home Office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil / biztonságos munkahely a gyógyszeriparban
  • Képzési lehetőségek

Kapcsolattartó / Information

Wenner Lili

lili.wenner@randstad.hu

Mátay Gábor

gabor.matay@randstad.hu