senior full-stack php fejlesztő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
26905 / 27667
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Innovatív, dinamikusan fejlődő partnercégünk keres tapasztalt PHP fejlesztőt.

Ügyfeleik színes vállalati kultúrával rendelkeznek, transzparens, fiatalos csapatokban dolgoznak.

Új ügyviteli rendszerük tervezése

Új ügyviteli rendszerük fejlesztése ügyfelek kezeléséhez és IT szolgáltatások automatikus elkészítéséhez

Jelenlegi ügyviteli rendszerük hibajavítása

Egyéb, belső rendszereik továbbfejlesztése, hibajavítása (nyilvántartó rendszer, sales rendszer)

Elvárások / Requirements

4+ év fejlesztés Laravel keretrendszerben

Microservice architectúrával való tapasztalat

JSON, XML, Rest API alapos ismerete

MySQL + Eloquent releváns tapasztalat

Bootstrap 4 ismerete

CI / CD rendszerekben szerzett jártasság (Gitlab CI vagy Jenkins)

Nginx konfigurációs ismeretek

Angular, Vue.js vagy React keretrendszer ismerete

MVC, OOP szemléletmód

Szakmai alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

  • Home office lehetőség
  • Éves bónusz
  • Modern munkaeszközök
  • Családias munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Dalanics Diána

diana.dalanics@randstad.hu