salesforce fejlesztú-medior | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
28255 / 29270
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk ügyfelei a digitalizáció korának aktív szereplőivé válnak.

A legújabb szoftveres megoldásokat integráljuk a mindennapi munka megkönnyítése érdekében. Ez az erőforrások optimális felhasználásáról szól: csapatmunka, ütemterv és informatikai technológia az üzleti folyamatok megvalósításához és hatékonyabbá tételéhez.

Számunkra a Ownership Mind azt jelenti, hogy felelősséget vállalnunk saját munkánk eredményeinek minőségéért és sikeréért. Olyan kultúrát hozunk létre, amelyben az alkalmazottak képesek döntéseket hozni, és ösztönzi őket a felelősségvállalásra.

Feladatok

• Holisztikus szoftveralkalmazások és architektúrák koncepcionális és operatív megtervezése a felhőben

• A meglévő Salesforce implementáció továbbfejlesztése

• Felelősség vállalása az új alkalmazások és integrációk tervezése és fejlesztése során

• Felhőalapú programok fejlesztése az adatátvitel garantálása érdekében

• Front-end és back-end alkalmazások fejlesztése

• Komplex követelményekkel rendelkező tanácsadók támogatása

Elvárások / Requirements

• Minimum Bachelor végzettség (mérnök informatikus, gazdaságinformatikus, fizikus vagy matematikus területen vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat)

• Minimum 3 éves tapasztalat a Salesforce platform testreszabásában, ideértve a következőket: Lightning alkatrészek a Lightning Design System keretrendszerrel, Apex, Apex Data Loader és deklaratív platform eszközök. (Process Builder, Visual Workflow, Lightning App Builder stb.)

• Tapasztalat a Java, a C # programnyelvben

• Tapasztalat a Javascript és a HTML kezelésében, valamint a webalkalmazások és webszolgáltatások megértése (REST API, SOAP API)

• A relációs adatbázisok (SQL) kezelésének jó ismerete

• Hajlandóság a folyamatos fejlődésre és nyitottságra az új témák iránt

• Jó elemző, kreatív problémamegoldó és kommunikációs készség

• A projekttel kapcsolatos rugalmasság és utazási hajlandóság

• Minősítések: Salesforce fejlesztő, Salesforce adminisztrátor (a Saleforce Architect előny)

• Minimális tapasztalat integrációs eszközökkel (Mulesoft előny)

• Heroku tapasztalat előny

• Nagyon jó angol nyelvtudás, a német nyelvtudás előny

Amit kínálunk / Offer

• Egyéni fejlődési lehetőségek és személyes célok előmozdítása

• Magasan motivált csapat, nyitott és tiszteletteljes munkakörnyezetben, amely aktívan alakítható

• Rugalmas munkaidő és home office

• Eszközök szabad kiválasztása

• Teljesítményalapú bércsomag

Kapcsolattartó / Information

Wenner Lili

lili.wenner@randstad.hu