middleware fejlesztő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
27926 / 28886
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szeretnél egy nemzetközi cégnél dolgozni? Lennél egy összetartó csapat tagja, ahol számíthattok egymásra? Fontos számodra, hogy olyan helyen dolgozz, ahol alap a fejlődés?

Pénzügyi- és biztosítási szektorban vezető pozíciót betöltő partnerünk számára keresünk Middleware fejlesztőt. Újonnan induló inkubátor projektekbe ajánlanak betekintést, izgalmas és kihívásokat biztosító feladatokkal.

Így fognak telni a napjaid:

-Részt veszel az alkalmazások integrálásának tervezésében és megvalósításában;

-Főbb feladataid közé tartozik a Web Service-ek tervezése, fejlesztése;

-Hozzád fog tartozni az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése, hibák javítása;

-Részt veszel a célfeladatokra alakult team-ek (2-6 fő) munkájában.

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:

-Legalább 2 éves fejlesztői tapasztalatod van

-SQL nyelv és adatbázis kezelő rendszer ismerete.

-Nyitott vagy új dolgok megtanulására;

-Önálló és precíz vagy, jó probléma megoldónak tartod magad;

-Egy igazi csapatjátékos vagy, akire lehet számítani.

Előnyt jelent:

-Alkalmazás-integrációs tapasztalat;

-XML, XSD kezelési gyakorlat;

-ESB eszköz használata;

  • BPMS ismeret vagy tapasztalat;

Amit kínálunk / Offer

Amit Partnerünk kínál:

-Stabil, nemzetközi cégháttér, hosszú távú munkalehetőség;

-Barátságos, kellemes munkakörnyezet;

-Dinamikus csapat;

-Stabil, hosszú távú munkalehetőség;

  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Kapcsolattartó / Information

Barbara Király

barbara.kiraly@randstad.hu

Borbála Katona

borbala.katona@randstad.hu