medior .net fejlesztő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
27915 / 28872
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Repülés | Fejlesztés | Kanada

Kanadai alapítású megbízónk, világszerte 8000 munkatársat foglalkoztat, a ~70 fős magyar csapat repülés szimulátorok fejlesztésével foglalkozik. Most itt a lehetőség, hogy a Gellért-hegyen működő fantasztikus irodából láss rá erre a különleges szektorra, és a magasból persze Budapestre is.

A csatlakozó kolléga fő feladatai:

WPF-alapú alkalmazások fejlesztése a Fast Jet szimulációs mezőben

Komponensek fejlesztése és frissítése

Elvárások / Requirements

Fontosabb elvárások:

Legalább 3 éves programozási tapasztalat a C # -ban

A .NET technológiák ismerete

A tesztelési módszerek ismerete

Jó szervezési készségek és proaktív hozzáállás

Kiváló angol nyelvtudás

Új nyelvek megtanulása iránti fogékonyság: C ++, TypeScript

Amit kínálunk / Offer

Anyagi megbecsülés |Stabilitás | Fejlődés

Magasan kiemelkedő fizetés

Stabil hátterű cég, meg a COVID okozta kihívást is remekül kezeli

SŐT, további bővülést is tervez

Korlátlan karrierlehetőségek

Legfrissebb hardvereszközök, inspiráló munkakörnyezet, fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Bővebb információ és érdeklődés a pozíció iránt:

Wenner Lili

lili.wenner@randstad.hu

Mátay Gábor

gabor.matay@randstad.hu