medior .net fejlesztő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
26285 / 26866
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Repülés | Fejlesztés | Kanada

Kanadai alapítású megbízónk, világszerte 8000 munkatársat foglalkoztat, a ~70 fős magyar csapat repülés szimulátorok fejlesztésével foglalkozik. Most itt a lehetőség, hogy a Gellért-hegyen működő fantasztikus irodából láss rá erre a különleges szektorra, és a magasból persze Budapestre is.

A csatlakozó kolléga fő feladatai:

  • WPF-alapú alkalmazások fejlesztése a Fast Jet szimulációs mezőben
  • Komponensek fejlesztése és frissítése

Elvárások / Requirements

Fontosabb elvárások:

  • Legalább 3 éves programozási tapasztalat a C # -ban
  • A .NET technológiák ismerete
  • A tesztelési módszerek ismerete
  • Jó szervezési készségek és proaktív hozzáállás
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Új nyelvek megtanulása iránti fogékonyság: C ++, TypeScript

Amit kínálunk / Offer

Anyagi megbecsülés |Stabilitás | Fejlődés

  • Magasan kiemelkedő fizetés
  • Stabil hátterű cég, meg a COVID okozta kihívást is remekül kezeli
  • SŐT, további bővülést is tervez
  • Korlátlan karrierlehetőségek
  • Legfrissebb hardvereszközök, inspiráló munkakörnyezet, fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Bővebb információ és érdeklődés a pozíció iránt:

Wenner Lili

lili.wenner@randstad.hu