it alkalmazás üzemeltető - piacműködtetés | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
28998 / 30163
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

-A magyar villamosenergia-rendszer megbízható, hatékony és biztonságos irányítása, a szükséges tartalékok biztosítása az erőművekben és a hálózaton;

-Felügyeli és gyarapítja a hálózati vagyont, elvégzi a megfelelő, üzembiztos ellátáshoz szükséges felújításokat, karbantartásokat és fejlesztéseket;

-Biztosítja a villamosenergia-piac és a piacot segítő mérlegkörrendszer zavartalan működését, további bővítését, az egyenlő hozzáférést a rendszerhasználók számára;

-Összehangolja a magyar villamosenergia-rendszer működését a szomszédos hálózatokkal;

-Koordinálja a nemzetközi szakmai együttműködéseket;

-Elkészíti a hálózatfejlesztési stratégiát és javaslatot tesz az erőműpark fejlesztésére.

-Piacműködtetési informatikai csoporthoz tartozó informatikai rendszerek és alkalmazások üzemeltetése
-Fejlesztés támogatása (igénykidolgozástól az integrációs tesztelésig)
-Üzemeltetői szintű hibaelhárítás
-Módosítások, frissítések telepítése
-Rendszerek és adatbázisok funkcionális felügyelete
-Informatikai támogatás belső felhasználók számára
-Projektekben való részvétel
-Kapcsolattartás a belföldi és külföldi partnercégekkel

Elvárások / Requirements

-Informatikus / Villamosmérnök végzettség
-Középszintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
-Tapasztalat nagyvállalati rendszerek üzemeltetésében (esetleg fejlesztésében)
-Linux / Unix rendszergazdai ismeretek
-Szoftvertesztelési tapasztalat
-Kritikus rendszerek készenléti felügyelete

-Új technológiák elsajátítása iránti ambíció, kezdeményezőkészség
-Önálló, precíz munkavégzés, munka iránti elkötelezettség
-Jó kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készség, rugalmasság
-Határidők betartása
-Megoldás-orientált szemlélet

-Előny: RDBMS (pl. Oracle Database) adatbázis kezelői ismeretek és az SQL nyelv ismerete

Amit kínálunk / Offer

-Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
-Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag
-Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
-Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök
-Stabil munkahely és online kiválasztási folyamat.

Kapcsolattartó / Information

Ida Görgicze

ida.gorgicze@randstad.hu