full-stack developer (java) | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
29897 / 31270
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnercégünk egy 2012-ben alapított innovatív szoftverfejlesztő vállalkozás, amely mára egy magyar többségi tulajdonú nemzetközi cégcsoport alapító tagja. Szaktudásukat az autóipar, légi és űripar, az ipari automatizáció, és a telekommunikáció területein kamatoztatják. Partnereik közt tudhatjuk a következő nagy szervezeteket: NASA JPL, Airbus, Embraer, Thales, Ericsson, Wabtec, Ford, Honda.
Partnercégünk szakmai tanácsadást, mérnöki tervezőeszközök kutatás-fejlesztését, integrációját, valamint a tervezési folyamatokban használatos minőségbiztosítási szolgáltatásokat biztosít.

Webalkalmazás tervezés, fejlesztés, tesztelés;
A termékfejlesztésbe csatlakozva egy több szolgáltatásból álló termékcsalád fejlesztése, ahol több Docker konténerbe csomagolt, OpenAPI és GraphQL alapon kommunikáló Kotlin/JVM backend és React/JS frontend komponens nyújt egy konzisztens egészet többféle futtatási módban (lokálisan, CI folyamatok részeként vagy Kubernetes alapú számítási felhőben);
Szolgáltatási projektekbe csatlakozva partnerekkel együttműködve
rendszeresen változó, érdekes és folyamatos fejlődésre lehetőséget adó
feladatok elvégzése, részvétel a megoldási lehetőségek és architektúra
kidolgozásában, a szükséges funkciók implementációjában és tesztelésében, valamint a kapcsolódó dokumentációk elkészítésében.

Elvárások / Requirements

Angol nyelv társalgási szintű ismerete;
Az alábbi technológiák ismerete:
Java és JVM alapú nyelvek
JavaScript (ES6)
HTML, CSS
Git
HTTP kliens-szerver kapcsolat (OpenAPI / Swagger)
Relációs, NoSQL vagy gráf adatbázisok;
Csapatmunka (Agile-Kanban-Scrum, GitHub projects)

Előnyt jelent:

Agilis szoftverfejlesztési tapasztalat;
TypeScript
JavaScript keretrendszerek (React. Redux, Npm, yarn)
Konténerizáció (Docker, Kubernetes, Helm)
Teszelés (Cypress, JUnit, Jest)
Kommunikáció (GraphQL, Web Sockets)
Python, C#
CI/CD rendszerek (Jenkins);
BSc vagy magasabb egyetemi végzettség (informatika, villamosmérnök
területen

Amit kínálunk / Offer

Változatos feladatok;
Home office lehetőség, rugalmas munkaidő;
Versenyképes fizetés;
Fiatal, magasan képzett innovatív csapat;
Nemzetközi ügyfélkör;
Munkavállaló támogató program (EAP);
Éves szabadságon felüli 3 pótnap;
Csapatépítő programok;
Családbarát munkahely;
Modern iroda Budapest belvárosában;
Képzési lehetősége

Kapcsolattartó / Information

Bővebb információkér keress minket!

Zsanett Horváth
zsanett.horvath@randstad.hu

Zsófia Sonkoly
zsofia.sonkoly@randstad.hu