back-end fejlesztő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
26253 / 1731
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Innovatív, dinamikus partnercégünk Back-end fejlesztőt keres. Minden itt dolgozó munkatárs megtapasztalhatja a transzparens, nyitott és bizalmon épülő vállalati kultúrát, valamint lehetősége nyílik akár Magyarországról részt venni változatos külföldi projektekben.

Mik lennének a feladataid?

  • A cég honlapjainak PHP, JSON API, AJAX backend fejlesztése.
  • Részt fogsz venni a tervezésekben is.
  • Kipróbálhatod magad a hazai és külföldi fejlesztői projektekben is.
  • Nálunk az önálló munkavégzés mellett Pair programming módszertanon alapuló csapatmunka a jellemző.
  • Backend fejlesztőként a frontendes kollégákkal szorosan együtt kell működnöd.
  • Microservice alapú modulok fejlesztését is fogod végezni dockerizált környezetben (Go/PHP/Node.js).

Elvárások / Requirements

Akkor vagy ideális a pozícióra ha...

  • Jól ismerned a PHP 5/7-et vagy a Go-t.
  • Rendelkezel tapasztalattal objektum-orientált programozásban.
  • Van tapasztalatod PHP programozásban.
  • Légy jóban a következőkkel: Postgres, MySQL adatbázis és PL/SQL nyelv.
  • Társalgási szinten beszélsz angolul.

Mikor indulsz nagy előnnyel?

  • Ha van felsőfokú szakirányú végzettséged.
  • Ha ismered a C nyelvet.
  • Ha van némi tapasztalatod automatikus tesztek készítésében.
  • Ha rendelkezel Unix parancsok, GIT, VIM ismerettel.
  • Ha tudod, mi az a dockerizált könyezet.
  • Ha van tapasztalatod szerverüzemeltetésben.
  • Ha tudod mik a következők: Javascript, jQuery, HTML, CSS, SASS, HTML5

Amit kínálunk / Offer

Amit cserébe várhatsz:

- Juttatásként egy egész csomagot kapsz: alapfizetés, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek, All You Can Move kártya is

- És persze van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts.

- A legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz

- Te döntheted el, hogy milyen fejlesztői környezetet használsz

- Nyitottságot az ötleteidre új technológiák megismerésére és alkalmazására

- A csapat egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely

- Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken vagy konferenciákon

- Folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni

- Nem kérik, hogy túlórázz, fontos a munka-magánélet egyensúlya

- Ha kutyatulajdonos vagy, és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is beviheted magaddal

- Csatlakozhatsz focicsapathoz, vagy a szurkolói klubhoz

Kapcsolattartó / Information

Dalanics Diána

diana.dalanics@randstad.hu

Wenner Lili

lili.wenner@randstad.hu