autómatizált tesztelő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
27538 / 28413
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Pénzügyi- és biztosítási szektorban vezető pozíciót betöltő partnerünk számára keresünk Autómatizált tesztelőt.

Újonnan induló projektekbe ajánlanak betekintést, izgalmas és kihívásokat biztosító feladatokkal.

Feladatok:

  • Aktívan részt veszel a tesztelési sztenderdek kialakításában és bevezetésében – különösen a teszt automatizációban;

  • Hozzád fog tartozni az E2E és funkcionális webes alkalmazások (back-end és front-end) manuális és automatizált tesztelése;

  • Főbb feladataid egyike lesz a tesztautomatizálási scriptek fejlesztése és karbantartása;

  • Tesztelési forgatókönyveket, teszteseteket írsz, hibákat társz fel és azokat riportálod;

  • Támogatod az üzleti területek által végzett teszteket;

  • Együttműködsz az üzleti területekkel, projektvezetőkkel és a kapcsolódó IT területekkel (pl. fejlesztés,üzemeltetés, szervezés);

  • Teszt dokumentációkat állítasz elő, illetve a tesztelésben részt vevő kollégákat oktatod, munkájukat támogatod.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Már legalább 2 évet foglalkoztál tesztautomatizálással (pénzintézet előny);

  • Ismered a tesztelési folyamatokat, módszertanokat;

  • Ismersz felületi tesztautomatizáló szoftvereket (Pl.: JIRA, Selenium vagy SoapUI);

  • Alapfokú adatbázis-kezelési ismeretekkel rendelkezel (SQL);

  • Tudsz rövidebb scirpteket írni Java vagy Python programnyelven;

  • Felhasználói szinten alkalmazod az MS Office programokat;

  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel (szakmai dokumentáció olvasás).

Amit kínálunk / Offer

Partnerünk is versenyképes juttatásokat kínál, ezen felül pedig jó és lazább légkört, amelyben élmény dolgozni.

Kapcsolattartó / Information

Wenner Lili

lili.wenner@randstad.hu

Csurgai Anna

anna.csurgai@randstad.hu