android fejlesztő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
25817 / 26141
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Innovatív, dinamikus partnercégeinkhez keresek Android fejlesztőket. Ügyfeleink színes vállalati kultúrával rendelkeznek, transzparens, fiatalos csapatokban dolgoznak.

Főbb feladataid lesznek:

  • Több izgalmas projektben kamatoztathatod a tudásodat
  • Kiélheted kreativitásod a felhasználói élmények növelésében
  • Az alkalmazások tökéletesítésére törekedhetsz, mely során számítunk szuper ötleteidre

Elvárások / Requirements

Ezeket a pozíciókat neked találták ki, ha:

  • rendelkezel: Android SDK, Java, Kotlin, Git, SVN ismeretekkel
  • minimum 1,5 év tapasztalatod van Android fejlesztésben
  • rendelkezel Material Design alapismeretekkel
  • érdekel a RESTful, vagy esetleg van benne tapasztalatod is
  • van némi tapasztalatod objektum-orientált programozásban

Mikor indulsz nagy előnnyel?

  • Ha már használtad a következőket: Dagger 2, RxJava 2
  • Ha van tapasztalatod Unit / UI tesztek készítésében

  • Légy csapatjátékos és igényes mind a munkád során és ötleteid megvalósításában
  • Írj és beszélj aktívan angolul

Amit kínálunk / Offer

Amire számíthatsz:

  • Cafetéria
  • Bónusz
  • Angol nyelvi képzés
  • AYCM sportkártya

Emellett a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz. :)

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben érdekel jelentkezz a linken, vagy csak dobd át az önéletrajzod az alábbi elérhetőségemre :)

Luca Bajári

+36 30 294 4531

luca.bajari@randstad.hu