adatelemző | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
30870 / 32548
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A napi munkavégzés során a feladataid közé fog tartozni:

  • a különböző riportok kialakítása, fejlesztése és elemzése
  • az adatrengetegben lévő és rejlő kulcsfontosságú adatok kinyerése
  • üzleti igények feltérképezésében, megértésébe
  • a már rendelkezésre álló, valamint az új üzleti adatok és folyamatok ki- és átalakítása egyaránt
  • társosztályok napi szintű támogatása
  • folyamatos kapcsolattartás a különböző szakterületekkel, valamint a beérkező igények felmérése, figyelemmel kísérése és dokumentálása
  • működés hatákony növelése

Elvárások / Requirements

Téged keresünk ha:

- SQL és adatvizualizációs tudásod van, mindez kreativitással fűszerezve

- kiemelkedő elemzőkészséggel és riport szemléletmóddal rendelkezel

- fontos számunkra, hogy strukturáltan gondolkodj

- szereted a precíz munkát és szeretsz csapatban dolgozni

- van tapasztalatod valamely programozási nyelv terén (pl: Python, R-studio, Shiny)

- jó a probléma megoldó képességed erős, ha jól tudsz tervezni és szervezni

- van releváns szakmai tapasztalatod

Amit kínálunk / Offer

-Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
-Versenyképes fizetés
-Kihívásokkal teli, izgalmas és felelősségteljes feladatok
-Kiváló, modern munkakörnyezet és munkaeszközök
-Stabil munkahely hosszútávon

Kapcsolattartó / Information

Kabács Dóra -

Schmidt Nóra -