adatbázis fejlesztő/üzemeltető | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
24979 / 909
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szeretsz adatbázisokkal foglalkozni? Láttál már adattárházat, esetleg a felépítésében is részt vettél? Ha szívesen dolgoznál ezen a területen fejlesztőként vagy üzemeltetőként, jelentkezz!

Mik lennének a napi feladataid üzemeltetőként?

adatbázisok üzemeltetése, karbantartása

magas rendelkezésre állás biztosítása

mentések, visszatöltések

monitoring, hibák kezelése, tecketkezelés

Mik lennének a napi feladataid fejlesztőként?

szerver oldali fejlesztések PL/SQL vagy T-SQL nyelven

tárolt eljárások írása

tesztek elvégzése, dokumentáció elkészítése

Elvárások / Requirements

üzemeltetési vagy fejlesztői tapasztalat a következő adatbázisok valamelyikével:

Oracle, MS-SQL, MySQL

adattárházas tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

tanulási lehetőség

versenyképes jövedelem

változatos béren kívüli juttatások

Kapcsolattartó / Information

Dalanics Diána

diana.dalanics@randstad.hu