site hr manager | debrecen

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
debrecen, hajdú-bihar
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
29226 / 30461
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

HR Manager pozícióba keresünk munkatársat egy nemzetközi gyártó vállalat részére. A cég kínai központtal működik, gyártó egységei Kína mellett még egy európai országban is találhatóak. Hamarosan Magyarországon épül új gyár, zöldmezős beruházás keretein belül.

  • a HR stratégia és fejlesztési terv felállítása a vállalat fejlesztési stratégiájának megfelelően,
  • a HR csapat felállítása, a csapattagok képességeinek folyamatos fejlesztése,
  • Teljesítse a vállalat munkaerő-felvételi tervét, a vállalat indulási és fejlesztési ütemtervének megfelelően,
  • a HR-rendszer, szabályzatok és eljárások felállítása a HQ iránymutatásai és helyi szabályozásai alapján,
  • Biztosítsa, hogy a vállalat HR tevékenységei összhangban legyenek a magyar munkajogi törvényekkel,
  • A vállalati kultúra kialakítása a csoport irányelveivel együtt,
  • Multinacionális munkavállalói kultúra és gyakorlati integráció,
  • Az étkezde, a szállás, a kommunikáció, a biztonsági és egyéb munkavállalói szolgáltatások megkönnyítése a működési igények támogatása érdekében.

Elvárások / Requirements

  • 5-10 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • folyékony angol nyelvtudás,
  • zöldmezős, barnamezős beruházásban szerzett tapasztalat,
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Az alábbi megyék valamelyikében lévő lakóhely: Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok.

Előny:

  • ázsiai cégkultúrában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk / Offer

  • változatos feladatok,
  • szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Kapcsolattartó / Information