senior hr generalista - munkaügyi fókusz | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
29551 / 30614
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

HR Generalista pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat partnerünk részére, amely Magyarországon piacvezető szerepet tölt be, mint bér- és humánügyviteli szoftverfejlesztő és szolgáltató vállalat, és 300 munkavállalót foglalkoztat. A feladatkör elsődleges célja a humán erőforrás területén felmerülő feladatok operatív ellátása, hangsúlyt helyezve a munkaügyi feladatok elvégzésére. Ideálisan olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik minimum 3 év tapasztalattal rendelkeznek HR generalista, HR specialista, Munkaügyi adminisztrációra irányuló pozícióban.

A vállalat HR csapatának tagjaként a humán erőforrás területhez kapcsolódó feladatok területéhez kapcsolódó, teljes körű ellátása

A munkaügyi folyamatok végigvitele a jelöltek kiválasztásától kezdődően, a teljes munkavállalói életciklust támogatva

Munkaszerződések készítése, módosítása

Munkaköri leírások készítése, karbantartása

Beléptetési és kiléptetési folyamat végigvitele a szükséges személyes egyeztetésekkel és dokumentumok elkészítésével

Munkaviszonnyal összefüggő változások kezelése, dokumentálása

HR jellegű riportok, statisztikák készítése havi rendszerességgel és egyéni vezetői igény szerint

Foglalkozás egészségügyi vizsgálatok szervezése, naprakészen tartása, egészség program szervezése

HR nyilvántartási rendszer használata, működtetése, változások naprakész kezelése, lekövetése

Eseti munkajogi feladatok ellátása

A HR folyamatok működtetése, szükség szerinti fejlesztésében való részvétel

A HR területet érintő szabályzatok felülvizsgálatat és karbantartása

Új modulok bevezetésében való részvétel, szakmai támogatás, ezek tesztelése

Elvárások / Requirements

Min. középfokú végzettség kiegészülve OKJ Személyügyi ügyintéző/szervező végzettséggel, vagy előnyt jelent a felsőfokú humán erőforrás vagy gazdasági területen szerzett végzettség

Min. 3 év szakmai tapasztalat munkaügyi adminisztráció területén HR Generalista/HR Specialista/Munkaügyi adminisztratív feladatkörben

HR rendszerek/ HR szoftverek gyakorlati használatában való jártasság

Előny: bérszámfejtési ismeretek

Excel függvények, döntéstámogató riportok és kimutatások elkészítésében való magabiztos tapasztalat

Naprakész munkajogi ismeretek

Középszintű angol nyelvtudás előny

Eredmény- és ügyfélorientált munkavégzés

Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet

Adaptív személyiség, együttműködő készség

Pontosság, precizitás

Amit kínálunk / Offer

Stabil vállalati háttér, hosszútávú álláslehetőség

Versenyképes juttatási csomag

Rugalmas munkavégzési lehetőség

Modern irodai környezet, jól megközelíthető lokációban

Családias, támogató légkör

Fejlesztési javaslatokra nyitott szervezeti kultúra

Attraktív szektor, dinamikusan fejlődő üzleti terület

Kapcsolattartó / Information

Plóza Gabriella - gabriella.ploza@randstad.hu

Bali Katalin - katalin.bali@randstad.hu