senior hr business partner | tiszaújváros

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
26673 / 27400
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Tiszaújvárosi partnercégünk munkatársat keres Senior HR Business Partner munkakörbe;

-         a támogatott üzleti terület megismerése ( 500-1000 fő)

-         az üzleti terület létszámtervezésétől a munkavállaló kilépéséig tartó HR folyamatok generális ismerete,

-     a támogatott üzleti területen a munkavállalók és HR folyamatok menedzselése, (kiválasztás, onboarding, mentorálás, belső promóciók, fejlesztés, teljesítményértékelés, utódlástervezés, talent management)

-         értekezleteken való részvétel

-         tanácsadás a vezetőknek minden HR-t érintő operatív kérdésben

-         együttműködés a HR specialistákkal és a munkaügyi adminisztratív csoporttal

Elvárások / Requirements

-         5-10 éves gyakorlat multinacionális környezetben HR generalistaként vagy HRBP-ként

-         felsőfokú diploma

-         angol nyelv aktív ismerete

-         PC felhasználói szintű ismeret

-         jó kommunikációs,-és kapcsolatteremtő készség,

-         jó időgazdálkodás,-és szervezési készség,

-         csapatjátékos

Előny:

-         HR szakon szerzett diploma

-         ambiciózus egyéniség

Amit kínálunk / Offer

-         változatos feladatok

-         tanulási lehetőség ( akár belső, akár további tanulmányok)

-         versenyképes jövedelem

Kapcsolattartó / Information

bianka.marjan@randstad.hu