munkavédelmi felelős | kecskemét

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
kecskemét, bács-kiskun
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
28174 / 29179
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szívesen dolgoznál egy piacvezető autóipari vállalatnál? Végzettséged és tapasztalatod is van a munkavédelem területén? Legalább középfokon beszélsz németül?

Ha fentiekre igen a válaszod, akkor Téged keresünk ügyfelünk Munkavédelmi felelős pozíciójába!

  • a kecskeméti üzem munkahelyi biztonságának tervezése és továbbfejlesztése
  • a munkavédelmi folyamatok fejlesztése és bevezetése
  • munkavédelmi szabvány bevezetése
  • stratégiák kialakítása a vezetővel együtt
  • biztonsági előírások betartásának biztosítása
  • szabályokban történő változások nyomon követése
  • hatóságokkal való kapcsolattartás (engedélyek, ipari balesetek bejelentése)
  • az üzem előírásoknak megfelelő működésének biztosítása
  • különböző osztályok támogatása, tanácsadás
  • munkavédelmi kockázatok értékelése
  • ipari balesetek elemzése és a megfelelő intézkedések végrehajtása
  • munkavállalók munkavédelmi képzésének végrehajtása
  • munkavédelmi projektek koordinálása

Elvárások / Requirements

  • munkavédelmi technikus vagy munkavédelmi mérnök képesítés
  • előny: elektrotechnika / kémia / logisztika területén szerzett végzettség
  • munkavédelem területén szerzett szakmai tapasztalat előny
  • magabiztos középfokú német nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

Modern, multinacionális környezet

Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatások széles palettája

Változatos feladatok és szakmai kihívás

Fiatalos, lendületes csapat

Rugalmas munkaidő

Kapcsolattartó / Information

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, jelentkezz az alábbi címek egyikén: reka.genov@randstad.hu / reka.nemeth@randstad.hu, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.