hr vezető | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
29380 / 30656
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Tapasztalt HR Vezetőt keresünk partnerünk részére a szolgáltatói szektorba, amely belső átszervezés miatt új pozíció lesz a szervezetben. A munkavégzés helye könnyen megközelíthető, központi lokációban található, modern irodai környezetben. A HR terület operatív feladatait pedig egy HR csapat is támogatja.

Az éves HR stratégia meghatározása és kivitelezése

HR folyamatok működtetése, szükség esetén optimalizálása

A HR csapat vezetése és motiválása

A bérszámfejtési és munkaügyi folyamatok felügyelete

Gondoskodás a megfelelő munkaerőállományról, nagy hangsúlyt helyezve a megfelelő munkavállalók bevonzására és megtartására

Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatokban

A munkavállalói életút során felmerülő feladatok összefogása a HR csapattal együttműködésben

Munkaszerződések előkészítése, munkaköri leírások naprakészen tartása

A szakmai vezetők támogatása a teljesítményértékelési folyamatban

Képzési terv kialakítása, és oktatások szervezése a munkavállalók részére

 Rendszeres riportolás a vezetőség felé

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség ideálisan HR szakirányú területen

Hasonló pozícióban szerzett min. 5 év tapasztalat

Min. középszintű angol nyelvtudás

Naprakész munkajogi ismeretek

Elhivatott, segítőkész, alázatos személyiség

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási csomag

Könnyen megközelíthető, belvárosi lokáció

Modern munkakörnyezet

Motivált, professzionális HR csapat

Hosszútávú álláslehetőség

Kapcsolattartó / Information

Buskó Márta - marta.busko@randstad.hu