hr munkatárs | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
28232 / 29235
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Multinacionális, gyógyszeripari partnerünk kutatóintézetének kis HR csapatába keresünk HR munkatárs munkakörbe. A feladatkör lényege a helyi organizáció támogatása, ennek része a teljes körű HR szolgáltatás nyújtása, a munkavállalók HR kérdéseinek megválaszolása. A feladatkör betöltéséhez aktív angol nyelvtudás és legalább 3 év tapasztalat szükséges.

Munkavállalók be- és kiléptetése, kapcsolódó ügyintézés ellátása

Személyi anyagok kezelése, naprakészen tartása

Munkavállalók bérrel, szabadsággal kapcsolatos kérdéseinek megválaszolása,

Munkaidő-nyilvántartás kapcsolatos feladatok ellátása, riportok készítése

A havi bérszámfejtési folyamat felügyelete, külső szolgáltató partnerrel kapcsolattartás,

Jelenléti ívek ellenőrzése, hibák felkutatása, utalásra előkészítés

Szabályzatok naprakész frissítése, helyi törvények figyelembe vétele az elkészítése folyamán

Munkavállalók képzésével és fejlesztésével összefüggő feladatok ellátása

Munkavállalói elégedettséget növelő gyakorlatok bevezetése

Részvétel kiválasztási projektekben, interjúztatás

HR vezető és ügyvezető munkájának támogatása

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség (gazdasági, HR, pszichológia előnyt jelent)

Erős középfokú angol nyelvtudás

Hasonló munkakörben szerzett 3-4 év tapasztalat

Munkajog ismeret és munkaidő keretben való foglalkoztatás ismerete előnyt jelent

Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Kiváló kommunikációs készség

Pontosság, megbízhatóság, diszkréció

Szakmai érdeklődés

Önálló munkavégzés, csapatmunkára való képesség

Rugalmasság

Amit kínálunk / Offer

Izgalmas, komplex munkakör

Szakmai fejlődési lehetőség

Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Modern, igényes munkakörnyezet

Fiatal, lendületes csapat

Kapcsolattartó / Information

Szántai-Kis Nóra - nora.szantai-kis@randstad.hu