hr manager | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
29158 / 30365
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szoftver szolgáltatással foglalkozó (SAAS) partnerünk megbízásából keresünk egy gyakorlatias, rendszerben gondolkodó és építő HR MANAGER-t aki a 100 fős szervezetüket támogatná és a HR csapatot működtetné. 3-4 éves IT cégnél szerzett vezetői tapasztalat, és aktív tárgyalási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen.

Az éves HR stratégia megalkotása és végrehajtása

Hatékony toborzási folyamat fejlesztése, működtetése

A beléptetési,  előléptetési és kilépési program fejlesztése, hatékony működtetése

Új teljesítményértékelési rendszer kialakítása

Képzési és fejlesztési igények felmérése,, a képzési programok szervezése, lebonyolítása, képzési adatok nyilvántartása

A szervezeti kultúra fejlesztése, a szervezeti értékek megerősítése

Elkötelezettséget és elégedettséget támogató programok koordinálása

Munkaügy folyamatainak megszervezése, jogszabályi változások nyomon követése

Riportolási rendszer fejlesztése, működtetése

Az iroda működtetése, projektek koordinálása

Éves eszköz-, költség- és humán erőforrás tervezés

Operatív működési keretrendszer és folyamatok kialakítása, üzemeltetése, fejlesztése

A felelőssége alá tartozó kollégák munkájának folyamatos nyomon követése, mérése, szakmai fejlődésük biztosítása

Elvárások / Requirements

Legalább 3-5 év tapasztalat mint HR Manager IT területen működő 100-500 fős cégben

Kiemelkedő tapasztalat eredményes toborzásban (IT területen)

Változáskezelésben szerzett tapasztalat (nagyobb létszámnövekedés)

HR stratégiai tervezésben és végrehajtásban szerzett gyakorlati tapasztalat

Erős priorizálási, delegálási és határidők betartásával kapcsolatos képesség

Kiváló kommunikációs képességek szóban és írásban egyaránt

Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban (munkavégzés egy része angolul történik)

MS Office vagy Google Workspace középszintű gyakorlati ismerete

HR rendszerekkel (HRMaster, Workday, Bamboo) kapcsolatos gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Pénzügyileg stabil, gyorsan növekvő, nemzetközi cég

Hosszú távú személyes fejlődés

vonzó fizetési csomag, juttatások

multikulturális munkakörnyezet

Modern, újépítésű  iroda

Egészséges munka-magánélet egyensúly, rugalmas munkaidő

Hibrid bejárás

Kapcsolattartó / Information

Szántai-Kis Nóra - nora.szantai-kis@randstad.hu