hr business partner | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
27533 / 28409
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nemzetközi ügyfelünk csapatába keresünk Business Partner szerepkörbe tapasztalt HR szakembereket, akik coaching szemléletű HR támogatást nyújtanak majd regionális szinten a szakmai vezetők és kollégák számára.

A menedzserek és kollégák coaching szemléletű támogatása ad-hoc, on-demand jellegű, HR-t érintő szakmai kérdésekben:

Utódlástervezés és talent management

Teljesítményértékelés

Célkitűzések és karrierutak kijelölése

Bérezési és juttatási kérdések

Szervezeti átalakulások támogatása

Konfliktusos helyzetek, fegyelmi ügyek kezelése

Relokációs folyamatok támogatása

Részvétel a régiós egyeztetéseken

HR projektek támogatása

Riportálási feladatok

Elvárások / Requirements

4-7+ év szakmai tapasztalat HR területen - HR generalista/Business Partner/HR manager feladatkörök valamelyikében

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Coaching szemlélet, agilis gondolkodásmód

Erős kapcsolatépítési, stakeholder management és kollaborációs készség

Amit kínálunk / Offer

Nemzetközi könyezet

Regionális feladatkör

Versenyképes juttatás

Szakmai kihívás - újonnan felépülő szervezeti egység

Kapcsolattartó / Information

Lenkei Lili - lili.lenkei@randstad.hu