hr asszisztens | tiszaújváros

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
29023 / 30195
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A Partnerünk üzletágvezető az ipari üzem- és rendszer-tervezés, építés és szervizelés területén egyaránt. Globális hálózatuk lehetővé teszi, hogy kulcsrakész létesítményeket szállítsanak világszerte.

A cégcsoport jelenlegi magyarországi gigaprojektje az utóbbi évek egyik legnagyobb, közel 420 milliárd forintos összértékű beruházása. A projektet a cég EPC fővállalkozóként menedzseli, az építkezésen egyszerre több száz alvállalkozó és 3000 ember egyidejű munkája várható.

Erre a projektre keresünk HR Asszisztens kollégát.

  • Adminisztratív feladatok ellátása, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, háziorvossal és a hatósági szervekkel
  • Interjúk szervezése
  • Onboarding folyamatok működtetése
  • Szervezési feladatok ellátása
  • HR fájlok karbantartása

Elvárások / Requirements

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jogosítvány
  • Határozott idejű munkaviszony vállalása
  • Határozott, magabiztos, nyitott személyiség

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Nemzetközi projektekben való részvétel (nemzetközi csapattal történő napi szintű együttműködés, kapcsolatépítés, nyelvtudás bővítés lehetősége.)
  • Nem mindennapi tapasztalatszerzési, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Határozott idejű szerződés

Kapcsolattartó / Information

Csabai Flóra

flora.csabai@randstad.hu