german speaking hr specialist | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
28193 / 29200
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk Európa szerte és EMEA régióban támogatja ügyfeleit komplex kiszervezett toborzási megoldásokkal. Feladatuk igazi kihívást jelentő magas pozíciójú jelöltek felkutatása az IT, telekommunikáció, mérnöki vagy pénzügyi területekre specializált csapatokban internacionális piacon a legkorszerűbb toborzási eszközökkel, valamint a tökéletes jelölt megtalálása után beléptetésükben is támogatják partnercégeiket.

Contract Coordinator-ként az Emplyee Lifecycle folyamatban nyújtasz majd adminisztratív támogatást izgalmas, kihívást jelentő környezetben. Célod, hogy olyan eljárásokat alkalmazz, amik a globális eljárásoknak megfelelnek és ezek segítségével magas szintű HR támogatást nyújts kollégáidnak és partneredinek német nyelven.

Feladataid lesznek:

  • Szerződéskötés és menedzselés nemzetközi szinten
  • Jelöltekkel kapcsolatos nyilvántartások kezelése
  • Beléptetéssel kapcsolatok dokumentumok gyűjtése és GDPR megfelelő tárolásuk
  • Hiring Managerek támogatása

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú aktív német tudás, magas szintű angol mellett
  • HR eszközök ismerete előny
  • Tapasztalat HR adminisztráció területén, SSC szektor előnyös
  • Proaktív személyiség, analitikus beállítottság
  • Szeretsz csapatban dolgozni, és közösen elérni a célokat

Amit kínálunk / Offer

Kapcsolattartó / Information

További információért keress bátran: agnes.keresztesi@randstad.hu