transfer pricing advisor | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
25116 / 25293
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ügyfelünk a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége: könyvvizsgálói és számvitel tanácsadási, adó- és jogi tanácsadási és vállalati kockázati szolgáltatások területeken kínál világszínvonalú megoldásokat.

  • Transzferár-kockázatok azonosításában, a meglévő transzferárak felülvizsgálatában, újra strukturálásában való segítségnyújtás multinacionális ügyfeleink számára
  • A transzferárakkal kapcsolatos, vállalatcsoportra vonatkozó irányelvek kidolgozása
  • Stratégiai dokumentációk elkészítése
  • Advance Pricing Agreement (APA) folyamatában való közreműködés
  • Adóhatósági eljárások lefolytatása és ellenőrzési tanácsadás, valamint a magyar előírásoknak megfelelő nyilvántartás elkészítése
  • Junior kollégák munkájának koordinálása, szakmai fejlesztése

Elvárások / Requirements

  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Transzferárazás jogszabályi környezet ismerete
  • Transzferár-dokumentáció elkészítésében, felülvizsgálatában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Agilitás, célorientáltság, csapatmunka
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

Amit kínálunk / Offer

  • Változatos feladatok, inspiráló szakmai közeg
  • Együttműködő csapat
  • Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
  • Rugalmas munkavégzés és időbeosztás (Home Office)
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Jól definiált előrelépési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Nem vagy benne biztos, hogy ez a megfelelő pozíció számodra?

Keress bizalommal és átbeszéljük a részleteket!

✉ david.toth@randstad.hu

☎ +36 30 153 8095