termékmenedzser csoportvezető | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
30798 / 32442
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A banki szolgáltatási szektorban több mint 15 éve működő partnerünk részére keresünk új munkatársat Termékmenedzser csoportvezető pozícióba.

  • 5 fős Termékmenedzsment csoport tevékenységének irányítása
  • Fejlesztéssel és hatékonyság növeléssel kapcsolatos előterjesztések és vezetői döntések előkészítése
  • Megfelelő termékműködés biztosítása
  • Szoros együttműködés az IT és szervezési igazgatósággal
  • A termék értékesítéséhez kapcsolódó informatikai és egyéb eszközök fejlesztése
  • A termékekhez kapcsolódó ügyfél kommunikációs eszközök biztosítása
  • A versenytársi piac és a várható jogszabályi változások nyomon követése
  • Folyamatoptimalizálás, mindvégig az ügyfélközpontúságot szem előtt tartva
  • Javaslattétel árazásra a vezetőség számára
  • Termékek közötti kereszthatások elemzése
  • Kimutatások, statisztikák készítése és prezentálása
  • Piackutatások kezdeményezése és lebonyolításának biztosítása a marketing területtel együttműködve
  • A csapat támogatása, fejlesztése, motiválása

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Min. 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Stratégiai szemléletmód
  • Vezetői képesség
  • Agilis, önálló személyiség

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményhez kötött prémium
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Nyelvtanulási támogatás
  • Belső tréningek
  • Próbaidő után home office lehetőség
  • Jó hangulatú, támogató csapat

Kapcsolattartó / Information

orsolya.kulkov@randstad.hu