szenior könyvelő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
29071 / 30254
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Amit kínálunk / Offer

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, már 20. éve a piacon jelenlévő vállalat. Négy fő területen tevékenykedik, melyek a geotermia és megújuló energiaforrások, az ipar és egészségipar, a turisztika, valamint a mezőgazdaság és élelmiszeripar.

Ha szeretnél részese lenne egy szakértő csapatnak és munkáddal segíteni, hogy további sikereket érjetek el együtt, olvass tovább és jelentkezz a szenior könyvelő pozícióra!

Főbb feladatok, munkák:

  • bank, pénztár, szállítók-vevők könyvelése
  • vevő és szállító analitikák havi egyeztetése
  • tárgyi eszköz havi nyilvántartás és elszámolás
  • készletnyilvántartás, befejezetlen beruházások vezetése
  • aktív részvétel havi/negyedéves/éves zárás, számlaegyenleg egyeztetés elvégzésében
  • részvétel év végi bevallások elkészítésében
  • kapcsolattartás a hatóságokkal
  • adó- és más bevallások elkészítésében, benyújtásában történő közreműködés
  • bejövő/kimenő számlák kezelése, ellenőrzése
  • vevői/szállítói állományok kezelése, nyilvántartása
  • számviteli programok kezelése, használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség és/vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • teljes körű könyvelésben legalább 5 év gyakorlat
  • önálló munkavégzés beszámoló összeállításáig
  • magyar számviteli szabályozás ismerete
  • Microsoft Excel, Word magas felhasználói szintű és irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • önálló munkavégzés, precizitás, szervezőkészség, problémamegoldó képesség
  • jó problémamegoldó készség, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • bérszámfejtési tapasztalat
  • IFRS ismeret és gyakorlat
  • Kulcs-Soft program ismerete

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • innovatív és folyamatosan növekvő szervezet
  • jól felszerelt és könnyen megközelíthető iroda
  • versenyképes jövedelem
  • családias légkör
  • hosszútávú munkalehetőség
  • felelősségteljes munkakör

Kapcsolattartó / Information

veronika.tisler@randstad.hu