szenior könyvelő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
28908 / 30062
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Jártas vagy a könyvelésben?
Szeretnél izgalmas és változatos projektekben részt venni?
Fejlődni és nemzetközi környezetben dolgozni?

Nemzetközi partnertünk számára keresünk könyvelő kollégát folyékony angol nyelvtudással.

cégek teljes körű könyvelési feladatainak lebonyolítása
dokumentumok ellenőrzése
havi, negyedéves riportok készítése
futó projektekben való aktív részvétel, a projektek koordinálása
Áfa bevallás
auditokban való aktív részvétel
tanácsadói tevékenység ellátása
szoros kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel

Elvárások / Requirements

pénzügy/számviteli végzettség
magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás elvárt
könyvvizsgáló tapasztalat előny
mérlegképes könyvelői képesítés előny
5+ év releváns tapasztalat (preferáltan könyvelő irodai)

Amit kínálunk / Offer

Home office lehetőség
Céges mobiltelefon, laptop
Versenyképes juttatási csomag
Kiváló lokáció, modern munkakörnyezet
Dinamikus fejlődési lehetőség
Összetartó, egymást segítő csapat

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed a lehetőség, jelentkezz itt a honlapon, vagy e-mailben: