senior könyvelő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
27686 / 28614
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Ügyfelünk számára keresünk könyvelői tapasztalattal olyan kollégát, aki szívesen dolgozna egy közepes méretű, kiegyensúlyozottan fejlődő európai vállalkozásnak. Ha nem állnak távol tőled az alábbi feladatkörök, bátran érdeklődj a részletekről!

- egy nagyobb magyar cég könyvelésének ügyvitele Oracle-ben

- intercompany egyeztetések angolul, írásban

- teljeskörű könyvelés

- bevallások, beszámolók elkészítése

- részvétel könyvvizsgálatokon

- kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások / Requirements

- mérlegképes könyvelői regisztráció

- min. 3 éves tapasztalat teljeskörű könyvelésben

- középszintű ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás (főként írásban)

- megbízható, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés

- Oracle programismeret előny

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes jövedelem

- fiatalos csapat

- home office lehetőség (jelenleg teljes home office-ból)

- kellemes munkakörnyezet Budán (XI. kerület)

- a munkatárs külföldi számviteli elveket is tanulhat

- külföldi projektekben való részvétel lehetősége

Kapcsolattartó / Information

david.toth@randstad.hu