projektkoordinátor | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
27624 / 28526
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Nemzetközi szinten folyamatosan bővülő cégcsoporthoz keresünk Projektkoordinátori pozícióba kollégát. Több mint 15 év tapasztalattal, kiváló szakmai csapatokkal garantálják ügyfeleiknek a minőségi eredményt, melyet számos elnyert szakmai díj is alátámasztja.

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik erős gazdasági ismeretekkel rendelkeznek (főleg kontroller irányból), kivállóan tudnak egyedül, önállóan dolgozni, projekteket összefogni és kapcsolatot tartani a projektekbe bevont kollégákkal. A pozíció betöltéséhez szükséges a pénzügyi tervezési folyamatok átlátása, szükség esetén korrigálása.

Ha van tapasztalatod kontrolleri pozícióban de szeretnél új területre evezni, ez egy kiválló lehetőség Számodra!

Feladataid lesznek:

  • Lakóingatlan projektek koordinálása, a projektigazgató támogatása
  • Riportok készítése (projekt igazgatónak, könyvelőnek, kontoller csapatnak, külső partnereknek)
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel (bank, közműszolgáltatók), hatóságokkal és a belső funkcionális területekkel
  • Tervezői egyeztetéseken való részvétel
  • Megbeszélések megszervezése
  • Emlékeztetők, elemzések készítése
  • Számlák kódolása, számla cash-flow kódolás, dokumentumok kezelése, rendszerezése
  • Projekt ellenőrzés: részadatok managelése, frissítése
  • A projektekre vonatkozó kontrolleri feladatok ellátása
  • Műszaki/jogi stb. kérdések továbbítása a releváns személyek felé, válaszok közvetítése az ügyfél felé
  • Számlák előellenőrzése (szerződés meglétének ellenőrzése, szerződésnek való megfelelés)
  • A projekteket státuszának ellenőrzése helyszínen is (havonta)

Elvárások / Requirements

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 2 év releváns tapasztalat
  • Kontrolleri látásmód, analitikus gondolkodás, monotonitás tűrése
  • Határozott fellépés, kiemelkedően jó time-management és kommunikációs készségek
  • Koordinálásban tapasztalat
  • MS Excel ismeret

Előny, ha:

  • Műszaki ellenőrzési területen van tapasztalatod
  • Építész vagy építőmérnök végzettséged is van
  • Kontrolleri háttérrel rendelkezel
  • CAD tervezőprogram ismerete

Amit kínálunk / Offer

Mi vár itt Rád?

  • Rugalmas megoldások
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kényelmes, modern irodakörnyezet
  • Stabil háttér
  • Jó hangulat
  • Hibrid munkavégzés

Kapcsolattartó / Information

Ha szeretnél többet megtudni a pozícióról, keress emailen: viktoria.kardos@randstad.hu!