payroll szoftverbevezetési tanácsadó | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
28632 / 29735
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Amit kínálunk / Offer

Ha rendelkezel minimum 3 év szakmai tapasztalattal a bérszámfejtés területén, érdekesnek találod a programok fejlesztését, motivál, ha partnereidet testreszabottan támogathatod humánügyviteli folyamataikban, piacvezető partnerünk az alábbi lehetőséget kínálja számodra:

Feladatok:

  • a projekt módszertanban előírt feladatok elvégzése
  • rendszer implementálása
  • projektek során felmerülő új ügyféligények belső szabályzatnak megfelelő szintű kezelése
  • helyzetfelmérések előkészítése
  • oktatási anyagok összeállítása
  • oktatások, szakmai és szoftverkezelési konzultáció, szaktanácsadás az ügyfelek részére
  • koncepciók készítése
  • ügyfélnél szerzett tapasztalatok alapján folyamatos visszajelzés az ügyfél élmény növelése érdekében
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal

Elvárások:

  • felsőfokú iskolai végzettség, szakirányú OKJ képzésekkel (Bér, TB, HR)
  • HR tanácsadói és / vagy HR projektek vezetésében szerzett gyakorlat VAGY ERP rendszerbevezetésben szerzett projekt tapasztalat
  • magas szintű MS Office ismeretek, alapfokú SQL ismeretek
  • kiváló kommunikációs képesség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • üzleti gondolkodás, folyamatszemlélet
  • struktúrált, logikus helyzet felmérés
  • angol nyelvismeret

Előny:

  • bér és humán ügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • változatos feladatkor, szakmai kihívások
  • folyamatos szakmai képzések
  • egyéni fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Tislér Veronika - veronika.tisler@randstad.hu