könyvelő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
28453 / 28314
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Van már tapasztalatod könyvelésben? Szeretnél fejlődni és érdekes számodra az adózás területe is? Nemzetközi környezet számodra elengedhetetlen a munkavégzésed során?

Nemzetközi partnertünk számára keresünk könyvelő kollégát, folyékony angol nyelvtudással.

  • teljes körű könyvelési feladatok ellátása
  • dokumentumok ellenőrzése
  • riportok készítése
  • könyvelési támogatás nyújtása a senior kollégáknak
  • auditokban történő részvétel
  • tanácsadói tevékenység ellátáta

Elvárások / Requirements

  • pénzügy/számviteli végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés előny
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • 1-3 év releváns tapasztalat (preferáltan könyvelő irodai)

Amit kínálunk / Offer

- heti 2-3 nap home office lehetőség

- versenyképes juttatási csomag

- kiváló lokáció, modern munkakörnyezet

- dinamikus összetartó csapat, fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed a lehetőség, jelentkezz itt a honlapon, vagy e-mailben: lilla.janosi@randstad.hu