könyvelő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
26333 / 26916
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Stabil, multinacionális hátterű, zeneipari partnerünk számára keresünk könyvelő kollégát. Ha úgy gondolod, hogy a lentiek alapján szívesen csatalakoznál a céghez, jelentkezz!

  • számviteli és pénzügyi feladatok elvégzése
  • havi, negyedéves, éves zárások támogatása
  • kimenő és bejövő számlák, valamint banki átutalások kezelése
  • főkönyvi könyvelési feladatok
  • bérszámfejtési feladatok előkészítése külső beszállító számára
  • követelés- és kötelezettségkezelés, kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal
  • audit támogatása
  • együttműködés külső pénzügyi szolgáltatóval, valamint a cég központi könyvelési csapatával

Elvárások / Requirements

  • magabiztos, felsőfokú angol nyelvtudás
  • szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • SAP tudás előny
  • jó problémamegoldó képesség és innovatív attitűd
  • precizitás, önállóság és lelkesedés a minőségi munkavégzés iránt

Amit kínálunk / Offer

  • vonzó juttatási csomag
  • stabil, multinacionális anyavállalati háttér
  • családias hangulatú iroda és barátságos csapat
  • komlpex feladatok, színvonalas rendszerek és folyamatok
  • szakmai fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Mancsiczky Rebeka

rebeka.mancsiczky@randstad.hu