könyvelő - építőipar | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
27107 / 27915
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Mérnöki tevékenységet folytató cégcsoport, elektronikus, üzemi hírközlési és biztonságtechnikai berendezések telepítésével, valamint út-, vasút- és magasépítés területén megvalósuló hálózatfejlesztési projektekkel a fókuszban.

- teljeskörű könyvelési feladatok ellátása

- főkönyvi egyeztetések, adónemek nyilvántartása

- bevallások készítése

- zárási feladatok ellátása

- pénzügyi jelentések készítésében való részvétel

- könyveléshez kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

- mérlegképes könyvelői végzettség

- legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat

- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

- határozott fellépés

- csapatszellem

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes jövedelem

- fiatalos csapat egy dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező vállaltnál

- önállóság, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

- aktív részvétel a vállalat működésében és annak folyamatos fejlesztésében

- innovatív, modern munkakörnyezet

- laptop és mobiltelefon

Kapcsolattartó / Information

david.toth@randstad.hu