ifrs számviteli tanácsadó | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
26538 / 27230
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó társasága. Számviteli tanácsadás területre keresünk most tapasztalt kollégákat. Ha szeretnéd karriered egy lendületes közegben tovább építeni, ez a lehetőség Rád vár!

Feladataid lesznek:

·       IFRS szerinti számviteli kérdések megválaszolása

·       Számviteli és IFRS-hez kapcsolódó projektekben részvétel

·       projekt teljesítés

·       Ügyfelek számviteli folyamatainak megismerése, megértése, aktív kapcsolattartás

·       Junior munkatársak támogatása

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha

·       BSC/MSC diplomával rendelkezel pénzügy/számvitel vagy egyéb gazdasági területről

·       2-5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel (IFRS-hez kapcsolódó tanácsadói vagy könyvvizsgálati munkákban)

·       Magabiztos, tárgyalás szintű angol tudásod van írásban, szóban egyaránt

·       Excel/Word/PowerPoint használata sem okoz gondot

·       Analitikus gondolkodásmód, ügyfélközpontúság jellemez és az időd is jól be tudod osztani

Amit kínálunk / Offer

·       Hosszú távú karrierlehetőség

·       Versenyképes fizetés, juttatások

·       Fiatalos, összetartó csapat

·       Tréningek

Kapcsolattartó / Information

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, jelentkezz itt vagy küld el önéletrajzod a viktoria.kardos@randstad.hu email címre!

Pénzügy/számvitel terület érdekel, de nem ez a te álom munkád? Érdeklődj személyesen a megadott kontaktomon az a további lehetőségekről!