corporate finance assistant/team assistant | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
28767 / 29888
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Szeretnél belelátni egy a filmiparban működő, nemzetközi ügyfelekkel együttműködő cég működésébe?

Ügyfelünk számára keressük Corporate Finance Assistant/Team Assistant pozícióba új kollégájukat.

számlák kezelése, szerződéses hátterük ellenőrzése, adminisztrálása

banki tranzakciók előkészítése, követése

kimutatások készítése

havi zárások támogatása

Finance Account Manager csapat munkájának támogatása

irodavezetővel és pénzügyi vezetővel való együttműködés

bankokkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

középfokú végzettség

folyékony angol nyelvtudás

pozitív, nyitott, segítőkész személyiség

Előnyt jelent:

okleveles könyvelői képesítés

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

egyetemi/főiskolai végzettség pénzügy/számvitel/kontrolling/közgazdaságtan területen

1-3 év nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

cafetéria

próbaidőt követően (3 hónap) Medicover egészségbiztosítás

lehetőség a filmiparba való betekintésre

belvárosi, állatbarát iroda

összetartó csapat, családias hangulatú iroda, közösségi rendezvények

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, regisztrálj és jelentkezz angol nyelvű önéletrajzzal a pozícióra!

Kapcsolattartók:

Jánosi Lilla

lilla.jánosi@randstad.hu

Zsiska Krisztina

krisztina.zsiska@randstad.hu