chief accountant | mórahalom

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
mórahalom, csongrád
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
27487 / 28296
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

  • saját részleg irányítása, kollégák menedzselése
  • kimenő számlázás felügyelete
  • főkönyvi könyvelés vezetése és ellenőrzése
  • analitikus nyilvántartások vezetése és egyeztetése (tárgyieszköz, vevő-szállító)
  • pénzügyi kimutatások, utalások előkészítése
  • helyi adók, támogatások elszámolása
  • áfa, import áfa, környezetvédelmi termékdíj bevallás
  • havi eredménykimutatások elkészítése
  • együttműködés a könyvvizsgálókkal
  • éves beszámoló összeállítása
  • konszolidációs jelentés az anyacég felé

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat, min. 3 év főkönyvelőként
  • Regisztrált mérlegképes tanúsítvány
  • Legalább kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban - felsőfokú tudás előny
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó vagy munkába járási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség, megbízható/stabil háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Családias közösség, fiatalos csapat
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

Kapcsolattartó / Information

Ligeti Ádám

adam.ligeti@randstad.hu